.
Введите код:
Корзина пуста

Про нас

Оце Маркет - зручний магазин товарів на всі випадки життя.

Наша мережа магазинів постійно розвивається та відкриває нові торгівельні площі для своїх покупців. В асортименті товарів можна знайти все необхідне для дому та сім'ї за приємними цінами. Товари-новинки чекають вас на полицях магазинів кожні два тижні.

Наш асортимент налічує понад 5000 товарів. Ми пропонуємо покупцям вигідні ціни на товари за рахунок низької націнки та власного імпорту. Завжди в наявності товари для дому, іграшки, канцелярія, білизна, кухонні інструменти, посуд, товари для краси, догляд за тілом, сезонні товари. Тому вам не потрібно розмірковувати куди піти та купити якусь дрібничку для дому або близькій людині, бо в наших магазинах знайдеться все необхідне. А ще, не витрачати свій час на покупки - наші магазини розташовані по дорозі на роботу чи біля дому. Ми любимо своїх покупців та тішимо акціями, знижками і розпродажами.

Також діє на постійній основі програма лояльності Бонкарта. Повертаємо кешбек 2% від суми покупок на картковий рахунок. Кожні вихідні ви можете скористуватися вигідною пропозициєю 5-й товар Даром та значно заощадити кошти.

:
Пн-Cб: 9.00-20.00
БОНКАРТА