.
Введите код:
Корзина пуста

Програма лояльності «Бонкарта»

Вітаємо, Ви стали учасником бонусної програми «Бонкарта» - програму вигідних покупок для постійних покупців! За кожну витрачену гривню Ви накопичуєте бонусні бали на наступні покупки в мережі магазинів Оце Маркет.

Спеціальні пропозиції для учасників «Бонкарта»:

 • Подвоєні бонуси в День Народження (5 днів до і після ДН);
 • Подвоєні бонуси за покупку від 200 грн;
 • Більше бонусних балів при покупці окремих товарів;
 • Персональні пропозиції за вашими інтересами;
 • Можливість дізнаватися першими про акційні пропозиції і новини;
 • Додаткові переваги при користуванні інтернет-магазином Оце Маркет.

 

Умови і додаткова інформація

Щоб стати учасником «Бонкарта»:

 • Зробіть покупку товарів в магазинах Оце Маркет на суму від 77 грн одним чеком та отримайте анкету учасника «Банкарта» або реєструйся на сайті ocemarket.com.ua та миттєво отримуйте віртуальну карту учасника програми лояльності.
 • Заповніть обов’язкові поля анкети в магазині Оце Маркет і обміняйте чек з анкетою на бонусну карту.
 • Заповнити додаткові поля можна на сайті ocemarket.com.ua (активація карти відбудеться протягом доби) або безпосередньо в магазині (активація карти відбудеться протягом 21 дня з дати заповнення паперової анкети і надання її працівнику магазину Оце Маркет). Отримайте додаткові 500 бонусів за заповнення всіх полів на сайті ocemarket.com.ua у розділі Бонкарта особистого кабінету.
 • Бонуси ви можете використовувати вже на наступний день після накопичення безпосередньо в магазинах Оце Маркет. Термін дії бонусів – один рік з дати накопичення. У кінці лютого кожного року накопичені бонуси анулюються, тому використайте іх до момента зписання з вашого бонусного рахунка.
 • Скористатися Бонкартою можна не більше 4 разів на добу.

Реєстрація учасника «Бонкарти»:

 • На одну електронну адресу та на один номер мобільного телефону може бути зареєстрована лише одна Бонкарта.
 • Якщо при реєстрації Бонкарти зазначено недійсний номер телефону, мережа магазинів Оце Маркет має право заблокувати її без повідомлення.
 • Заповнивши анкету у магазині, учасник підтверджує, що він ознайомився та погодився з даними умовами та правилами участі в бонусній програмі й зобов'язується їх виконувати. Паперова анкета вважається дійсною та може бути зареєстрована в бонусній програмі тільки за наявності підпису учасника. Всі особисті данні покупця на сайті розділу Бонкарта надаються за згодою, тим самим ми маємо право на їх обробку для маркетингових цілей.

Припинення участі у бонусній програмі та блокування Бонкарти:

 • Якщо власник Бонкарти скористався спеціальною пропозицією більше 4 разів на добу, мережа магазинів Оце Маркет має право відключити дану спеціальну пропозицію від картки власника та/або заблокувати Бонкарту на власний розсуд без попередження.
 • Якщо Бонкарта не використовується власником у магазинах Оце Маркет 1 рік і більше, компанія має право заблокувати її без повідомлення учасника. У разі блокування Бонкарти з даної причини участь учасника в бонусній програмі припиняється, рахунок блокується, нараховані бонуси анулюються, персональні дані учасника знищуються/видаляються.
 • Учасник має право припинити свою участь у бонусній програмі в будь-який час, надіславши компанії письмове повідомлення у довільній формі на електронну адресу info@ocemarket.com.ua щодо припинення участі, вказавши у ньому номер Бонкарти. Після отримання нами такого повідомлення участь покупця в бонусній програмі припиняється, рахунок та Бонкарта блокуються, бонуси анулюються, персональні дані учасника знищуються/видаляються.
 • У разі втрати картки, Ви можете її заблокувати, зателефонувавши на телефон, вказаним нижче, або на сайті в розділі Контакти. Накопичені бонуси будуть збережені і перераховані на нову карту. Користуватися карткою ви зможете вже на наступний день після її отримання у магазині Оце Маркет.

«Бонуси» – умовні одиниці, що нараховуються на Рахунок Бонкарти при здійсненні ним купівлі товарів (окрім подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь в акції «Оце Ціна»), які реалізуються у рамках бонусної програми, а також за виконання певних дій у рамках спеціальних пропозицій і акцій.

Нарахування бонусів:

 • Для зарахування бонусів на рахунок учасника при здійсненні ним покупки та для участі у спеціальних пропозиціях, що доступні тільки учасникам «Бонкарти», учасник зобов’язаний застосувати свою картку під час здійснення покупки. Будь-які інші носії інформації (крім штрих-коду картки з екрану мобільного телефону або номер телефону власника Бонкарти) не можуть бути використані для підтвердження номеру картки учасника.
 • Бали нараховуються на рахунок учасника шляхом перерахунку загальної суми грошових коштів, витрачених на придбання товару (крім придбання подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь в акції «Оце Ціна») в магазинах проведення бонусної програми після урахування усіх економій, відповідно до такої пропорції: 1 гривня, витрачена на придбання товару у рамках конусної програми, дорівнює 2 бонусам. Округлення копійок завжди проводиться до цілих чисел до меншого значення.
 • При поверненні товару бонуси, накопичені в результаті покупки, списуються з карти протягом доби або повертаются на карту, якщо товар був придбаний за рахунок бонусів.
 • У випадку здійснення реалізації товарів без застосування реєстраторів розрахункових операцій/касових апаратів (у випадку відсутності електроенергії/інтернету та інших збоїв у роботі касового обладнання) нарахування бонусів не здійснюється.

Правила використання бонусів:

 • Використовувати бонуси, що маються на Бонкарті, як економію при купівлі будь-яких товарів (крім подарункових сертифікатів та товарів, що приймають участь в акції «Оце Ціна»),  у Місцях проведення бонусної програми та протягом строку дії балів.
 • Використання (списання) бонусів з Бонкарти здійснюється із розрахунків 1 бал = 2 копійки економії при купівлі товару.
 • Використання бонусів  можливо тільки у випадку, якщо Бонкарта активована (дані клієнта, які були попередньо заповнені покупцем, внесені в спеціалізовану базу компанії мережі магазинів Оце Маркет) та на рахунку є накопичені бонуси, якщо для цього є всі необхідні технічні можливості (присутній Інтернет-зв’язок каси Місця проведення Програми з центральною базою даних компанії).
 • Списання бонусів під час їх використання здійснюється тільки за проханням власника Бонкарти або за рішенням касира, якщо потрібно списати копійки та округлити суму чеку для зручності видачі здачі на касі. При цьому вартість покупки після урахування усіх економій (в тому числі і по використанню бонусів) повинна становити не менше 50% від суми покупки в чеку.
 • Кількість бонусів, яка може бути списана у одному чеку встановлюється у залежності від наявної кількості бонусів на рахунку Бонкарти та загальної вартості товару в чеку, щоб сума покупки після урахування усіх економій (в тому числі і по використанню бонусів) становила не менше 50% від суми покупки в чеку.
 • Мережа магазинів Оце Маркет залишає за собою право обмежувати перелік товару, при придбанні якого  можуть використовуватися бонуси.
 • Бонуси не є платіжним засобом, не мають готівкового вираження, не дають права на одержання їх у грошовому еквіваленті та не підлягають поверненню.

Додаткові умови:

 • Магазини Оце Маркет  мають право впроваджувати будь-які інші додаткові підстави (пропозиції) для нарахування бонусів або спеціальні пропозиції для учасників програми, шляхом розміщення інформації про такі підстави (пропозиції) у місцях проведення Програми та(або) рекламно-інформаційних матеріалах мережі магазинів Оце Маркет.
 • Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання картки клієнта. Компанія залишає за собою право змінювати умови програми лояльності. Бонусна картка не має обмежень по строку використання картки (діє до моменту припинення бонусної програми «Бонкарта»).

Подробиці і додаткову інформацію ви можете отримати у працівників мережі, за телефоном, вказаним нижче, а також у розділі «Бонкарта» на сайті ocemarket.com.ua

Оце Маркет - зручний магазин товарів на всі випадки життя!

Телефон: 0800 336 964

ocemarket.com.ua

:
Пн-Cб: 9.00-20.00
БОНКАРТА